Značka Aperam

Naše značka, Vaše hodnota

ZNAČKA APERAM

Aperam je předním světovým výrobcem nerezových a speciálních ocelí s roční výrobní kapacitou 2,5 milionu tun v roce 2016. Jsme předním výrobcem nerezové a speciální oceli v Jižní Americe a druhým největším výrobcem v Evropě. Jsme také předním výrobcem produktů s vysokou přidanou hodnotou, včetně elektrických ocelí orientovaných na zrno (“GO”) a neelektrických ocelí (“NGO”) a niklových slitin.

Naše výrobní kapacita je soustředěna v šesti výrobních závodech v Brazílii, Belgii a Francii a na konci prosince 2017 máme asi 9 500 zaměstnanců. Naše distribuční síť se skládá ze 14 středisek pro servis oceli (SSC), 8 transformačních zařízení a 20 prodejních kanceláří.

Naše výrobky jsou prodávány zákazníkům ve více než 40 zemích, včetně zákazníků z oblasti kosmonautiky, automobilového průmyslu, stravování, stavebnictví, domácích spotřebičů a elektrotechniky, průmyslových procesů, zdravotnického a ropného a plynárenského průmyslu.

ZAMĚSTNAVATEL

V roce 2022 jsme i jako v posledních letech obhájili prvenství v kategorii „Progresivní zaměstnavatel do 500 zaměstnanců“ v ústeckém regionu.                            Přidejte se k nám a získejte stabilní práci u zaměstnavatele, který se o Vás postará. Podívejte se na možnosti na stránce Práce v Aperamu.

NAŠE VIZE A AMBICE

Aperam Ústí nad Labem

Naše strategická poloha pro rostoucí automobilový průmysl v oblasti střední Evropy, důraz na efektivní řízení nákladů spolu
s osvědčenou kvalitou našich produktů a služeb jsou základními faktory pro dosažení ambiciózního růstu během příštích pěti let.

Náš závazek: porozumění potřebám našich zákazníků a umožnění jim získat konkurenční výhodu díky našim službám a produktům.

STRATEGIE ORIENTOVANÁ NA ZÁKAZNÍKA

5FSH9920_01

Naše společnost považuje spokojenost zákazníka za hlavní cíl, který je třeba dosáhnout pomocí orientace na kvalitu a prvotřídní služby.

Neustále hledáme zlepšení ve všech aktivitách činnosti podniku a jsme stále v kontaktu se všemi obchodními partnery tak, aby naši zákazníci mohli těžit z našich znalostí a know-how.

Díky součinnosti a podpory všech závodů v rámci společnosti Aperam jsme schopni nabízet inovativní produkty, které splňují očekávání zákazníků a předvídají vývoj na trhu. Chceme přinést řešení přímo pro naše zákazníky.

Proto neustále hledáme nová technická řešení, která nabízí snížení nákladů, efektivnější systémy s vyššími výkony, maximální reaktivitu a flexibilitu v dodávkách, která jsou spolu s flexibilními službami naší každodenní výzvou.