Práce v Aperamu

Hledáme sladěnou partu

Operátor výroby - line leader

Do našeho stabilního teamu hledáme kolegu na pozici operátor výroby – line leader.

Co vás čeká:

– obsluha laserové svařovací linky a to od vstupu materiálu až po výstup a balení

– samostatná činnost a to jak v nastavení linky, obsluhy během výroby, tak i v monitorování případných poruch a abnormalit

– odpovědnost za plnění stanovených cílů linky v požadované kvalitě

– provádění základních servisních oprav a odstraňování abnormalit

– spolupráce na neustálém zlepšování výrobního procesu a výrobního zařízení

– podílení se na zavedení nových technologií do výrobního procesu

Co požadujeme:

– minimálně SOU s výučním listem

– praxi ve výrobě výhodou

– manuální zručnost, matematickou gramotnost, logické uvažování

– pracovitost, spolehlivost, zodpovědnost, pečlivost

– schopnost dodržovat předepsané pracovní postupy

– ochotu pracovat ve směnném režimu

Co nabízíme:

– moderní a čisté pracovní prostředí v mezinárodní společnosti s příjemným kolektivem lidí

– odpovídající mzdové ohodnocení

– možnost profesního růstu

– zaškolení na výrobní linku

– náborový příspěvek 40 000 Kč

– měsíční odměny až 20%

– šeky za bezpečnou práci až 4500 Kč ročně

– stravenky 105 Kč za směnu

– podíl na zisku 0-14% z ročního platu

– příspěvek na penzijní pojištění až 1000 Kč

– vánoční bonus 6 000Kč

– věrnostní bonus až 12 000Kč za rok

tel. +420 477 757 102 personální odd., e-mail: job.usti@aperam.com

Zájem o práci v Aperamu

Prostřednictvím tohoto formuláře odešlete do společnosti Aperam Ústí svou poptávku po práci. Pečlivě si prosím zkontrolujte zadané kontaktní údaje, budeme Vás na nich kontaktovat v nejbližším možném termínu. Odesláním formuláře souhlasíte s našimi zásadami ochrany osobních údajů.

    Souhlasím se zásadami zpracování osobních údajů Zásady zpracování osobních údajů

    Položky označené hvězdičkou jsou povinné a bez jejich vyplnění není možné formulář odeslat. Děkujeme za pochopení, těší nás Váš zájem o práci v Aperam!