Novinky

17. Aperam Cup - Badminton

17. Aperam Cup - Badminton

Je několik málo věcí, v kterých nejsme nejlepší. Letos mezi ně patří třeba badminton.
Poslední listopadovou sobotu se konal již po 17. tradiční badmintonový turnaj Aperam cup. Tentokrát jsme otevřeli turnaj i pro zaměstnance z okolních firem, a tak jsme přivítali sportovní nadšence např. ze Skylogu, SSI, Pierburgu, R2 Consulting nebo Kone.
A právě zástupce našich sousedů „z ulice“ ukořistil náš putovní pohár.
Nevýhra je pro nás pouze cennou zpětnou vazbou.
Ano, nyní již víme, že my jsme špička ve výrobě nerezových trubek, ale někdo jiný je dobrý v badmintonu. Na jaře může být vše jinak a my se velmi těšíme na pot a slzy při tréninku, abychom byli hned zjara nejlepší ve všem.

Kompletní výsledky: ZDE

Cena hejtmana za společenskou odpovědnost

Cena hejtmana za společenskou odpovědnost

Udržitelný růst, spokojenost zaměstnanců, společenská odpovědnost, bezpečnost práce a minimální enviromentální dopady – to jsou naše cíle. Aperam Ústí.
Ceny, čestná uznání a hospodářské výsledky jsou jen známkou toho, že jsme na správné cestě. Děkujeme našim zaměstnancům a všem partnerům. Vážíme si toho, že jsme velmi úspěšný tým i v roce 2019.

Zaměstnavatel roku 2019

Zaměstnavatel roku 2019

V roce 2019 se nám podařilo obhájit titul Zaměstnavatel regionu v kategorii do 500 zaměstnanců. Tuto akci pořádá Klub zaměstnavatelů a hodnocení probíhá dle systému Saratoga, který zpracovává celosvětově uznávaná společnost PriceWaterhouseCoopers (PWC).

V hodnocení se přihlíží k finančnímu zdraví společnosti, k personálním indikátorům, k přístupu k zaměstnancům, jejich ohodnocení nebo např. možnosti vzdělávání.
Tohoto ocenění si velmi vážíme a bereme to jako uznání naší práce a zároveň závazek do budoucna mít ve zdravé společnosti spokojené zaměstnance.

Dračí lodě - 2019

Dračí lodě - 2019

APERAM se účastnil skvělé akce Dračí lodě 4.5. 2019.

Nastoupili jsme jako jeden tým Mokrý trubky .  Náš cíl byl: Neutopit se – SPLNĚNO.
Pro většinu to bylo úplně poprvé co seděli v dračí lodi a pádlovali. I přes nepřízeň počasí jsme si to užili úplně všichni .

Míříme přesně - Aperam partner boxu

Společnost Aperam Ústí je hrdým partnerem ústeckého sportu. Dne 6.4.2019 se uskutečnila sportovní akce LIVE BOX kde Fabiana Bytyqi obhájila pás mistra světa v kategorii v atomové váze.

Family day 2018 v Aperamu

Family day 2018 v Aperamu

V Aperamu je potopa…… Ano, začátkem června tu skutečně byla potopa,ale jen v pohádce. Firma Aperam pro své zaměstnance a jejich rodiny přichystala Family day. Na své si přišli jak…

Veletrh Tube 2018 Düsseldorf

Veletrh Tube 2018 Düsseldorf

Fair Tube 2018 Düsseldorf 16.4.-20.4. se zúčastníme nejdůležitějšího veletrhu na světě pro průmysl zpracování trubek v Düsseldorfu. Je to možnost vytváření nových kontaktů, doladění dohod s partnery, zjištění nových trendů…

Author cup 2017

Author cup 2017

Dne 14.10. se v Bedřichově jel cyklistický závod Author cup 2017, Na startu 3500 závodníků. Měli jsme tam také želízka v ohni. Všichni dojeli do cíle a někteří i ve…

V Aperamu děláme rekordy

V Aperamu děláme rekordy

V 39. týdnu dosáhlo naše oddělení CUTTINGU (řezání) rekordu a to počtu 1 097 000 ks. Tohoto čísla jsme dosáhli společným úsilím všech, nejen z haly cutting, ale i z logistiky, údržby a plánování. Všem patří velký dík.